Do pobrania Samorząd Województwa Warmińsko-MazurskiegoGaleria Stary RatuszDavorin Kereković – „Wspomnienia”

Poznaj lepiej nasz region:

 

Wystawa „Piszę dlatego, że żyję. 10 lat Wawrzynu – Literackiej Nagrody Warmii i Mazur” – możliwość wypożyczenia

Zapraszamy do wypożyczenia wystawy pt. „Piszę dlatego, że żyję. 10 lat Wawrzynu – Literackiej Nagrody Warmii i Mazur” przygotowanej w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie.

Wystawa powstała z myślą o bibliotekach publicznych województwa warmińsko-mazurskiego, aby promować regionalną twórczość literacką.

Więcej na temat wystawy na plakacie, który jej towarzyszy (do pobrania poniżej).

Na wystawę składa się 12 plansz o wymiarach 84 cm x 116 cm. Plansze są zwijane i usztywnione na dole i górze aluminiowymi listwami z uchwytami umożliwiającymi ich zawieszanie.

Plakat do pobrania
Skany plansz

Wystawa pakowana jest do transportu w opakowanie o wymiarach: 88 cm x 16 cm x 24 cm (swobodnie mieści się w samochodzie osobowym).

Rezerwacji terminu wypożyczenia wystawy można dokonywać w Dziale Analiz i Współpracy z Regionem WBP w Olsztynie pod nr tel: 89 524 90 38, 41.


Aktualne rezerwacje:

UWAGA! Odbiór i zwrot wystawy z siedziby WBP w Olsztynie we własnym zakresie (WBP w Olsztynie nie zapewnia transportu wystawy).


Wojewódzka Biblioteka Publiczna, biuro: 10-117 Olsztyn, ul. 1 Maja 5 Zasady przetwarzania
danych osobowych
Biuletyn Informacji Publicznej
Centrum Edukacji i Inicjatyw KulturalnychCentrum Polsko-FrancuskieCentrum Spotkań EuropejskichFilharmoniaMuzeum Bitwy pod GrunwaldemMuzeum KopernikaMuzeum Kultury LudowejMuzeum Warmii i MazurTeatr JaraczaTeatr SewrukaTVP Olsztyn
Ostatnia aktualizacja: 19.11.2018 r.