Do pobrania Samorząd Województwa Warmińsko-MazurskiegoGaleria Stary RatuszWojciech Stan – „Polskie benedyktynki mniszki”

Poznaj lepiej nasz region:

 

ibuk.pl – Propozycja współpracy dla bibliotek publicznych województwa na rok 2017

Z dniem 31 stycznia 2017 r. zakończy się bieżąca umowa na dostęp do Ibuka Libry w ramach warmińsko-mazurskiego konsorcjum. WBP w Olsztynie rozpoczyna prace nad zawiązaniem konsorcjum w 2017 roku i w związku z tym, biblioteki zainteresowane przystąpieniem do niego zapraszamy do wypełnienia poniższych dokumentów:

a) Formularz deklaracji współpracy z WBP w Olsztynie w zakresie zakupu wspólnego pakietu I-BUK-ów - deklarację należy wydrukować i wypełnioną przesłać faksem na nr 89 524 90 32 lub skan e-mailem na adres wspolpraca@wbp.olsztyn.pl

b) Wykaz książek, z którego możecie Państwo wybrać tytuły, jako propozycję zakupu.

W kolumnie „pochodzenie” wyróżniono:

Dodatkowo całość posortowano wg kategorii, wewnątrz kategorii lista jest posortowana wg podkategorii, a w ramach podkategorii – alfabetycznie wg tytułów. Oczywiście całość można też filtrować, wyświetlając tylko np. wybraną kategorię.

Przy tytułach, które zostały wybrane w ramach deklarowanej kwoty w kolumnie "wybieram" należy wpisać "1", a u dołu automatycznie zliczy się wstępna wartość zamówienia. Uwaga: formuła jest tak ustawiona, że wpisanie innej niż 1 wartości, czy to liczbowej, czy tekstowej, nie będzie brane pod uwagę.

Tak przygotowane dokumenty prosimy przesłać na adres wspolpraca@wbp.olsztyn.pl do dnia 22 grudnia 2016 r.

Wszelkich informacji udzielają pracownicy Działu Analiz i Współpracy z Regionem: 89 524 90 37; 89 524 90 38.

Formularz deklaracji do pobrania
Wykaz dostępnych tytułów do pobrania


Wojewódzka Biblioteka Publiczna, biuro: 10-117 Olsztyn, ul. 1 Maja 5
Biuletyn Informacji Publicznej
Centrum Edukacji i Inicjatyw KulturalnychCentrum Polsko-FrancuskieCentrum Spotkań EuropejskichFilharmoniaMuzeum Bitwy pod GrunwaldemMuzeum KopernikaMuzeum Kultury LudowejMuzeum Warmii i MazurTeatr JaraczaTeatr SewrukaTVP Olsztyn
Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 r.